VOLKSTREFFEN 2018 6 EDYCJA

PODSUMOWANIE

Gdy po wielkiej bitwie opadnie kurz tak można nazwać tymi słowami przygotowania do 6 edycji Volkstreffen.
Po półrocznej organizacji imprezy i po 3 tygodniach odpoczynku możemy z czystym sumieniem i spokojem napisać kilka słów od nas dla was ????
Przez miniony czas organizacji działo się bardzo dużo, bo zorganizowanie eventu, na którym wy jako uczestnicy oczekujecie od nas jak najwięcej było dla nas całej ekipy VolksTeam niemałym wyzwaniem i mamy nadzieje, że mimo małych niedociągnięć, które są najczęściej wielkim przypadkiem w danej sytuacji sprostaliśmy temu zadaniu i każdemu z was osobna nasz event na długo pozostanie w pamięci dzięki temu będziecie z nami na kolejnej edycji.
Trzeba jednak pamiętać, że sam Volkstreffen to nie tylko auta, ale można śmiało powiedzieć jest wisienką na torcie i dodaje ładnego tła w całości, ale główną podstawą składa się na kilka czynników, bez których nie byłoby tak udanego eventu a oczywiście mowa tu o was o naszych gościach uczestnikach oraz temu wspaniałemu miejscu, jakim jest Turystyczny Ośrodek Wypoczynkowy Warzenko gdzie na jego terenie z każdą nową edycja rozpoczyna się nowa historia nowe znajomości i z każdą edycją rodzina Volkstreffen rośnie z roku na rok. W tym roku mieliśmy dla was kilka nowych atrakcji, jakim była Wojna Północ Południe, na której walczyliście na szczęście była to pokojowa wojna i obyło się bez ofiar a na sam koniec każdy został zasłużenie nagrodzony za zaciętą walkę o podium.
Dla waszej rozrywki niezapomniany wyścig na skrzynkach, przy którym rywalizacja była również zacięta, ale z ogromna dawka humoru, jak i turniej siatkówki gdzie nie zabrakło rywalizacji i kupy śmiechu.
Wieczorne after party jak co roku stawiamy na luźną imprezę wieczorną, na której też nie zabrakło atrakcji, bo nie można zapomnieć o występie Dolca na żywo wokalisty artysty rapera tak chyba można o nim śmiało powiedzieć, bo zrobił kawał dobrej roboty specjalnie dla was, bo wykonał utwór o naszym evencie, który mieliście okazje posłuchać w jego wykonaniu oraz coś dla podniesienia ciśnienia do granic możliwości pokazu striptizu w wykonaniu Ani ale tu zostawimy szczegóły w pamięci uczestników bez opisywania ????
Do całej śmietanki oczywiście nie można zapomnieć o wielkim wsparciu od naszych sponsorów i partnerów, którzy przyczynili się by wszystko było dopięte na ostatni guzik i wyglądało to tak jak chcieliśmy, bo ogromne podziękowania dla nich i mamy nadzieję, że będziecie z nami na kolejnych edycjach.
Więc jeszcze raz ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy bawili się z nami na 6 Edycji Volkstreffen 2018 oraz dla firm i partnerów, którzy nas wspierali, bo bez was ta impreza nie byłaby taka, jaka była w ten czerwcowy upalny weekend
Pozdrawiamy i zapraszamy za rok w tym samym miejscu i oczywiście od 6 lat bez zmiennie w pierwszy weekend czerwca, który wypada tym razem 1-2 Czerwca 2019 Wielka piona dla was hej.

ADBL Versus Morska Dealer Samochodów Używanych @variosteel
VW Trends Fabryka Nadruków Noddy Legion TCZEVW VW Grupa ChojniceKRIS Video & Graphic Design Jarek Litka – fotografia odjazdowenaklejki.plVAG Pelplin Tuning City Event KYB Cyber Age TuningKingz Maff – tapicerstwo samochodowe z pasją! damn shots HOTMOT.pl DETEM Łukasz Laskowski
LowerThan Low Anna Szewczak DejmienPhotography Fotografia Motoryzacyjna

Volkstreffen 7 Edition 2019
https://www.facebook.com/events/439297699817357

Versus Morska Dealer Samochodów Używanych został naszym partnerem/sponsorem

Miło nam poinformować że kolejnym naszym partnerem/sponsorem naszej ekipy jest Versus Morska Dealer Samochodów Użytkowych

który wspiera nas w naszych działaniach.

Zapraszamy na ich stronę https://www.facebook.com/fhuVERSUSsc/

 

 

TCE PARADISE PARTY 2018/Nagroda dla Cinka za najlepszą felgę zlotu

W miniony weekend będąc na TCE Paradise Party 2018 nie wróciliśmy z pustymi rękoma 
Borat cinka zdobył nagrodę za najlepszą felgę zlotu 

 

 

TCE Paradise Party 2018

W miniony weekend nasza delegacja odwiedziła event Paradise Party organizowany przez zaprzyjaźnioną ekipę TCE. Mimo kaprysów pogody nie popsuło to świetnego luźnego klimatu i atmosfery i ciekawych projektów, które zawitały na event. Podczas eventu wybraliśmy najciekawszy i mało spotykany projekt, jakim była skoda, która przykuła naszą uwagę i razem z ekipa postanowiliśmy wyróżnić i wręczyć od nas nagrodę. Jeszcze raz gratulujemy dobrego projektu i dziękujemy ekipie TCE za fajny event i miłe przyjęcie w swoich skromnych progach. Już w przyszłym sezonie widzimy się ponownie i polecamy każdemu tak dobry klimatyczny event, jakim jest Paradise Party.

Zapraszamy do naszej galerii.

HERCULES TOUR 2018

Hercules Tour 2018 Naszym okiem.
Pokonalismy ponad 1500km ale było warto.
Pogoda dopisała auta i frekfencja też a klimat imprezy jest niesamowity.
Naszym zdaniem każdy automaniak powinien chociaż raz to miejsce odwiedzić.
Majestatyczne krajobrazy na tle pieknych aut robia niesamowita robotę.
Widzimy sie za rok 
ADBL VW Trends Versus Morska Dealer Samochodów Używanych
. Zapraszamy do naszej galerii.

 

AMTS BUDAPESZT 2018

W dniach 22-25.03 w Budapeszcie odbył AMTS czyli Automobil Tuning Show w którym brało udział jedno z naszych aut. Organizator stanął na wysokości zadania i na czterech halach wystawił auta wszelakiej maści od klasyków poprzez auta ztuningowane po najnowsze wynalazki motoryzacji. Było co oglądać i na czym oko zawiesić co pokazuje nasza fotorelacja.  

ADBL Sponsorem Volks Team

Z ogromną przyjemnością chcemy ogłosić że firma ADBL została sponsorem naszej ekipy VOLKS TEAM.
Firma wspiera nas swoimi produktami z dziedziny auto detailingu i dzięki temu nasze auta będą reprezentować ADBL na każdym zlocie gdzie się pokażemy.
Bądźcie czujni bo będzie się działo!