O nas

O NAS

VOLKSTEAM KIM JESTEŚMY?

Grupa powstała z inicjatywy eventu, który organizujemy pod nazwą Volkstreffen  od 2013 roku.
VolksTeam to połączenie dwóch zaprzyjaźnionych ekip Nord-Mk3-Group oraz HotHeads.
Połączyliśmy siły i jesteśmy teraz jedną ekipą pod nazwą VolksTeam.

VolksTeam to grupą ludzi z podobną pasją i zainteresowaniem. Modyfikacje swoich aut a później prezentowanie ich na różnorodnych eventach czy imprezach motoryzacyjnych to główny nasz cel. Pochodzimy z Pomorza i jesteśmy otwarci na innych ludzi, którzy mają podobną zajawkę do tego typu modów. Zainspirowani niecodzienną stylizacją swoich samochodów zamierzamy wspierać doświadczeniem osoby, które wyrażają chęci do tego typu przeróbek i modyfikacji.

ORGANIZUJEMY EVENTY

VOLKSTREFFEN

To impreza motoryzacyjna w szerokim tego słowa znaczeniu. To event aut tuningowanych i klasycznych, który ma na celu zebrać miłośników motoryzacji w jednym klimatycznym miejscu jakim jest Ośrodek Wypoczynkowy Warzenko. Specyficzny, przyjazny, chilloutowy klimat zachęca do rodzinnego spędzenia czasu wśród pięknych, starannie wypielęgnowanych aut.
Zlot ma charakter zamknięty dla zwiedzających ponieważ zależy nam na komforcie oraz wygodzie uczestników. Jedyną drogą by dostać się na zlot jest wysłanie zgłoszenia i przejście pozytywnie weryfikacji. Więcej informacji znajdziecie w sekcji VOLKSTREFFEN na naszej stronie .

BALTIC TREFFEN

To nasza druga impreza pod nazwą BALTIC TREFFEN i powstała 2019 roku.

To impreza motoryzacyjna i znacznie różniąca się od Volkstreffen bo Volkstreffen a Baltic Treffen to zupełnie dwie inne imprezy.
BALTIC TREFFEN to impreza aut tuningowanych i klasycznych, która ma na celu zebrać miłośników motoryzacji w jednym klimatycznym miejscu jakim jest przystań Marina w Ustce nad samym pięknym Polskim morzem.

Przystań Marina to urokliwe miejsce z ciekawą architekturą oraz przystanią jachtową gdzie chcemy wypełnić pięknymi autami co stworzy niepowtarzalny klimat i tak zakończymy sezon eventów motoryzacyjnych.
Impreza ma charakter otwarty dla zwiedzających.
BY WZIĄĆ UDZIAŁ W IMPREZIE NALEŻY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE I PRZEJŚĆ POZYTYWNIE WERYFIKACJĘ.

VOLKSTEAM PHOTO

To nic innego jak nasza nowa inicjatywa dla wszystkich tych, którzy chcą mieć w swojej kolekcji fajne i dobrej jakości foto swojego auta.

Cała inicjatywa jest kierowana głównie do posiadaczy ciekawych aut z różnego rodzaju modyfikacjami, które chcą zaprezentować się z jak najlepszej strony przed naszym obiektywem.

Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy.

POSŁUCHAJ

VOLKS CARS COSMETICS

Chcesz odnowić swój lakier samochodowy lub odświeżyć wnętrze !
To dobrze trafiłeś.
U nas usuniesz rysy, wypolerujesz lampy, wyczyścisz wnętrze.

Auto kosmetyka-autodetailing-woski trwałe-powłoki-korekta lakieru-przygotowanie samochodu do sprzedaży

Oferujemy:
– 3 stopniową korektę lakieru
– pranie tapicerki
– odnawianie i czyszczenie wnętrza
– polerowanie lamp przednich i tylnych
– zabezpieczanie aut powłokami kwarcowymi i ceramicznymi

PISALI O NAS

Przewiń do góry